طراحی رابط کاربری وبسایت و اپلیکیشن UI UX

هر محصولی اعم از وبسایت، اپلیکیشن یا نرم افزار های تحت دسکتاپ، برای موفقیت و در برگیری سهم بزرگی از بازار، نیازمند یک رابط کاربری عالی میباشد که از فیلترهای زیادی رد شده و تحقیقات زیادی بر روی آن انجام شده باشد .
یک رابط کاربری خوب، کاربر را به درستی به نقاط هدف محصول هدایت میکند. برای سفارش طراحی رابط کاربری UI/UX اپلیکیشن، وبسایت و وب‌اپلیکیشن تماس بگیرید.

مشاهده فرایند طراحی
09365708700

مشــاوره رایـگان

آخرین نمونه کارها

تمامی نمونه کارها با چاشنی عشق طراحی شده و در همه موارد، پیکسل به پیکسل محصول با در نظر گرفتن اهداف کارفرما، بازار هدف و پرسونای مخاطب طراحی شده است.

فرایند طراحی رابط کاربری

سوالات متداول

تفاوت رابط کاربری و تجربه کابری چیست؟

رابط کاربری نقطه تعامل انسان و نرم‌افزار است؛ مانند المان‌های بصری،تصاویر، متون و آیکون ها. تجربه کاربری، حس و تجربه ای میباشد که کاربر حین تعامل با رابط کاربری محصول دارد. طی فرایند طراحی رابط کاربری، تمرکز روی رنگ‌و‌ رو دادن به ساختار و محتوا است اما در طراحی و تدوین تجربه کاربری بیشتر به مباحث تحقیق و برسی پروژه و رقبا میپردازیم که کاربر را به درستی هدایت کنیم.

از چه نرم افزار‌هایی در طراحی رابط کاربری استفاده میشود؟

در حالت مطلوب، رابط کاربری در نرم‌افزار فیگما (FIGMA) یا ادوب‌ایکس‌دی (XD) طراحی میشود و در مسیر طراحی از فتوشاپ برای ساخت تصاویر و اسلایدر‌های چشم نواز و از ایلاستریتور برای ساخت آیکون‌های یکنواخت و استاندارد استفاده میشود تا بهترین نتیجه حاصل شود.

مزایا و اهمیت طراحی رابط کاربری حرفه ای چیست؟

امروزه خریداران به دنبال چیزی فراتر از از محصولات و اطلاعات هستند. آنها علاقه‌مند به برقراری ارتباط با برندهایی هستند که با آنها در تعامل هستند. اگر که به عنوان یک کسب و کار در تلاش برای افزایش مشتریان دیجیتال خود هستید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید یک طراحی عالی UI/UX برای وب سایت یا اپلیکیشن خودتان است. نتیجه این کار، افزایش تعامل، تحویل محصول با کیفیت و تجربه عالی مشتری خواهد بود.

قیمت طراحی رابط کاربری چگونه تعیین میشود؟

طراحی رابط کاربری به علت وجود نمایشگرها در سایزهای مختلف، زمینه‌های مختلف طراحی مثل فروشگاهی، شرکتی، پزشکی و ... ، تفاوت در نوع پروژه (اپلیکیشن، وبسایت یا وب‌اپلیکیشن) و موارد تعیین کننده دیگر، زمینه شغلی پیچیده‌ای میباشد. بهترین راه برای محاسبه هزینه پروژه، برگذاری جلسه با کارفرما میباشد که توضیحات اولیه و امکانات و ویژگی‌های پروژه مطرح شود تا بتوان هزینه و زمان صحیح را محاسبه کرد.